MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 7897483
nr 789 7483
Chiffonjé
1800-tal, längd: 105, djup: 48, höjd: 136
Kondition: skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 november 2012
kl 19:20:27
3/11 08:50:36